Atrakcje turystyczne

Dwór Polski Osieczek położony jest w jednej z najpiękniejszej części Mazowsza, wśród morenowych wzgórz i wartko toczących się wód rzeki Jeziorki utworzono zbiornik retencyjny (zalew) który służy do czynnej turystyki wodnej, rowery wodne i inne sprzęty pływające pozwalają z niewielkiej odległości obserwować legowiska ptaków.

Szereg wyznaczonych trasa rowerowych pozwala na poznawania okolicznych miejscowości historycznych wraz z zabytkowymi pałacami i dworami jak Nowa Wieś koło Belska, Osuchów itp. Grzybne lasy oraz sady stwarzają sielsko-anielski krajobraz i pozwalają organoleptycznie poczuć smak świeżych grzybów i różnych owoców.

Atutem jest równie bliskość (40km) wielkiej aglomeracji miejskiej jaką jest Warszawa wraz z jej zabytkami teatrami, parkami i nowo powstałymi dzielnicami. Łatwo  zorganizować wycieczkę gdyż nowo powstałem połączenia drogowe pozwalają dojechać z Osieczka do śródmieścia Warszawy w 35-45minut autem osobowym. W odległości 20km od Osieczka na bazie źródeł termalnych działa zespół basenów termalnych na zasadzie aquaparku.